Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ROFIN to firma, która  zapewnia swoim Klientom wysokiej jakości towary niezbędne w hodowli zwierząt. W swojej wciąż poszerzającej się ofercie PHU ROFIN ma wyłącznie produkty wysokiej jakości renomowanych producentów.

Nasza oferta obejmuje premiksy, koncentraty, preparaty , dodatki witaminowo-mineralne, dla bydła, trzody chlewnej, drobiu i zwierząt domowych.

Jesteśmy dystrybutorem karmy dla psów i kotów ARION. Karma Arion produkowana jest z najwyższej jakości składników roślinnych i zwierzęcych. Wszystkie składniki są starannie badane pod kątem wartości odżywczych oraz zawartości niezbędnych witamin, zapewniając tym samym zdrowe odżywianie naszym Pupilom przez cały czas ich życia od pierwszych tygodni. W ofercie znajduje się linia karm na bazie mięsa jagnięcego lub łososia, która została specjalnie zaprojektowana dla psów i kotów z alergiami pokarmowymi oraz skórnymi.

Farmina to natura i nauka, naszą misją jest tworzenie najlepszych, naturalnych systemów żywieniowych, opartych na badaniach naukowych.

Wybieramy tylko składniki o najwyższej jakości, które przyrządzamy w zdrowy sposób zgodnie z dokładnymi wytycznymi profesjonalistów, zajmujących się żywieniem psów i kotów od lat.

Psy i koty to czworonożni członkowie naszej rodziny.

Żywienie to podstawa ich dobrostanu, który przyczynia się do ich szczęścia i radości, którą codziennie nam dostarczają

Dolina Noteci - firma za nadrzędny cel stawia sobie produkcję wysokiej jakości produktów oraz promowanie zdrowego żywienia psów i kotów. Dzięki stosowaniu wyłącznie starannie dobranych składników przechodzących wieloetapowy proces selekcji, jak również pracy doświadczonych technologów, powstaje produkt plasujący Dolinę Noteci w czołówce producentów najwyższej jakości karm. Firma pozyskuje surowce wyłącznie od renomowanych i sprawdzonych dostawców, znajdujących się na „Liście kwalifikowanych dostawców dla Zakładu Produkcji Karmy dla Zwierząt Dolina Noteci”. Większość surowców mięsnych używanych do produkcji karm spełnia wymagania jakościowe surowców przeznaczonych do spożycia przez ludzi. Do karm firma wykorzystuje także świeże warzywa i owoce pochodzące od lokalnych dostawców – marchew, ziemniaki, jabłka jakości spożywczej,  które na miejscu są myte i krojone, a następnie trafiają do produkcji.  Ponadto wszystkie surowce roślinne są wolne od GMO.