Rabaty:

przy zakupie powyżej 200,00 zł - 2%
przy zakupie powyżej 500,00 zł - 3%
przy zakupie powyżej 1000,00 zł - 5%


» przeczytaj wszystkie opinie

Aktywne filtry

42,12 zł
16,79 zł
15,92 zł
27,26 zł
9,53 zł
40,44 zł
25,00 zł
11,46 zł
14,45 zł

Poprawia kondycję skóry, sierści i piór, poprawia wygląd i zdrowotność racic, wskazany w okresach obniżonej kondycji zwierząt

16,79 zł

NanoJet Herbiline 10ml strzykawka na obniżenie komórek somatycznych.

Produkt przeznaczony jest dla źrebiąt i koni w okresie intensywnego treningu i wyścigów oraz dla koni roboczych.

27,26 zł

Polfamix AD3E jest dodatkiem witaminowym przeznaczonym dla różnych gatunków zwierząt, we wszystkich grupach żywieniowych.

Multiwitaminer jest kompleksowym zestawem witamin, zalecany jako środek wspomagający przy awitaminozie oraz w sytuacjach osłabienia. Preparat polepsza ogólną żywotność...

Utrzymuje właściwą kondycję skóry i naskórka, polecany podczas zmian upierzenia

25,00 zł

Produkt przeznaczony jest jako uzupełnienie paszy gospodarskiej dla drobiu wodnego: kaczek i gęsi.

Preparat dla krów i jałowizny z objawami biegunki 100 gram

14,45 zł

Mieszanka witaminowo-mineralna przeznaczona do stosowania dla cieląt do 120. dnia życia.

Witaminy dla zwierząt hodowlanych

Jednym z głównych czynników decydujących o kondycji zwierząt hodowlanych lub chownych jest zapewnienie im prawidłowych warunków bytowych. Znaczenie ma nie tylko dostarczana żywność, ale i preparaty przeznaczone dla bydła. Właściciel powinien zwrócić uwagę na to, by dostarczyć im pokarmu dostosowanego do konkretnych potrzeb żywieniowych. Dodawane do paszy witaminy dla zwierząt gospodarskich są gwarancją zachowania przez nie znakomitej formy, a co za tym idzie – prawidłowego wzrostu oraz przynoszenia lepszego zysku z ich chowu. Tyczy się to zarówno samców, jak i samic. Suplementy dla bydła wpływają bowiem na jakość pozyskiwanego z nich mięsa, z kolei witaminy dla krów zdecydowanie podnoszą wartość mleka. Różnego rodzaju dodatki do paszy przeznaczone są, rzecz jasna, również dla innych zwierząt, jakie spotyka się w warunkach gospodarskich. Hodowca musi zapewnić nie tylko odpowiednie środowisko życia, ale również preparaty dla bydła. Ma to ogromne znaczenie dla ochrony przed schorzeniami i chorobami.

Preparaty i suplementy dla bydła

Dlaczego warto zwrócić uwagę na składniki odżywcze podczas zakupu pokarmu dla trzody? W zależności od składu mogą mieć różne zastosowanie. Suplementy dla bydła mogą wpływać na prawidłowy wzrost. Wzbogacone odpowiednimi składnikami powodują rozwój mięśni. Wybór witamin dla zwierząt gospodarskich pozwoli złagodzić skutki ciężko przebytych wycieleń. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które z łatwością dopasujesz do potrzeb zwierząt. Prowadzimy sprzedaż środków i suplementów dla bydła wyprodukowanych przez takich producentów, jak m.in. Trouwit, Sprayfo oraz Ariovital. Dzięki nim jako właściciel hodowli zadbasz o dobrostan trzody. Oprócz tego posiadamy też niezbędne preparaty dla bydła o różnych zastosowaniach. Dysponujemy m.in. środkiem dezynfekcyjnym do utrzymania higieny weterynaryjnej czy pójło dla świeżo wycielonych krów.