.

Dezynfekcja

Celem dezynfekcji jest zniszczenie drobnoustrojów z przedmiotów, obiektów, powierzchni użytkowych, jak również zapobieganie ich rozprzestrzenianiu i przeciwdziałanie zakażeniu.
Powszechnie stosowane środki do dezynfekcji w hodowli zwierząt, magazynach i miejscach publicznych to takie produkty, które wykazują dużą skuteczność. Są to nowoczesne, specjalistyczne środki chemiczne, które z powodzeniem zwalczają groźne dla środowiska bakterie, wirusy oraz grzyby. Charakteryzują się szerokim zakresem działania. Ważny jest jednak odpowiedni dobór preparatów oraz staranne ich zastosowanie zgodnie z zaleceniami producenta. Wybierając środek do dezynfekcji należy wziąć pod uwagę rodzaj obiektu, zakres działania, a także toksyczność preparatu na ludzi i zwierzęta. Nie wszystkie specyfiki dostępne na rynku będą mieć zastosowanie w każdej sytuacji. Aby środek działał musi zawierać właściwą substancję czynną oraz odpowiednie stężenie. Im wyższe stężenie tym proces przebiegnie szybciej.   
Preparaty wykorzystywane w suchej dezynfekcji często można wykorzystywać w obecności zwierząt i pozwalają na bieżąco redukować ilość drobnoustrojów. Zwykle mają niższe stężenie amoniaku.
Gdzie można nabyć środki do dezynfekcji w hodowli zwierząt, magazynach i miejscach publicznych?
Tego rodzaju produkty są dostępne w formie sprzedaży online. Zamówienie można zrealizować poprzez sklep internetowy. Szeroka gama preparatów, jak również przystępne ceny, umożliwiają znalezienie odpowiedniego produktu do własnych potrzeb.

Aktywne filtry

40,82 zł

Ex-bacteria to szybka i skuteczna dezynfekcja wzbogacona o środki nawilżające skórę, dzięki czemu nie wysusza skóry. Preparat zarejestrowany w Ministerstwie Zdrowia.

Obecnie brak na stanie
596,16 zł
Obecnie brak na stanie
280,00 zł

PronTech - preparat dezynfekcyjny, posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze i algobójcze.

Obecnie brak na stanie
276,75 zł

Skoncentrowany preparat biobójczy pozwalający utrzymać najwyższe standardy higieniczne w hodowli zwierzątSILVECO+ to skoncentrowany preparat biobójczy pozwalający utrzymać...

Obecnie brak na stanie