Rabaty:

przy zakupie powyżej 200,00 zł - 2%
przy zakupie powyżej 500,00 zł - 3%
przy zakupie powyżej 1000,00 zł - 5%


» przeczytaj wszystkie opinie

Dezynfekcja

Celem dezynfekcji jest zniszczenie drobnoustrojów z przedmiotów, obiektów, powierzchni użytkowych, jak również zapobieganie ich rozprzestrzenianiu i przeciwdziałanie zakażeniu.
Powszechnie stosowane środki do dezynfekcji w hodowli zwierząt, magazynach i miejscach publicznych to takie produkty, które wykazują dużą skuteczność. Są to nowoczesne, specjalistyczne środki chemiczne, które z powodzeniem zwalczają groźne dla środowiska bakterie, wirusy oraz grzyby. Charakteryzują się szerokim zakresem działania. Ważny jest jednak odpowiedni dobór preparatów oraz staranne ich zastosowanie zgodnie z zaleceniami producenta. Wybierając środek do dezynfekcji należy wziąć pod uwagę rodzaj obiektu, zakres działania, a także toksyczność preparatu na ludzi i zwierzęta. Nie wszystkie specyfiki dostępne na rynku będą mieć zastosowanie w każdej sytuacji. Aby środek działał musi zawierać właściwą substancję czynną oraz odpowiednie stężenie. Im wyższe stężenie tym proces przebiegnie szybciej.   
Preparaty wykorzystywane w suchej dezynfekcji często można wykorzystywać w obecności zwierząt i pozwalają na bieżąco redukować ilość drobnoustrojów. Zwykle mają niższe stężenie amoniaku.
Gdzie można nabyć środki do dezynfekcji w hodowli zwierząt, magazynach i miejscach publicznych?
Tego rodzaju produkty są dostępne w formie sprzedaży online. Zamówienie można zrealizować poprzez sklep internetowy. Szeroka gama preparatów, jak również przystępne ceny, umożliwiają znalezienie odpowiedniego produktu do własnych potrzeb.

Aktywne filtry

518,40 zł

NAJSKUTECZNIEJSZY PREPARAT DO SUCHEJ DEZYNFEKCJI,ODKAŻANIA, OSUSZANIA I SANITYZAJCI

Obecnie brak na stanie

Obecnie brak na stanie
134,53 zł

Preparat owadobójczy w formie granulatu rozpuszczalnego w wodzie. Preparat wyjątkowo skuteczny do zwalczania much, można go również stosować do zwalczania prusaków i pcheł.

Obecnie brak na stanie
276,75 zł

Skoncentrowany preparat biobójczy pozwalający utrzymać najwyższe standardy higieniczne w hodowli zwierzątSILVECO+ to skoncentrowany preparat biobójczy pozwalający utrzymać...

Obecnie brak na stanie
280,00 zł

PronTech - preparat dezynfekcyjny, posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze i algobójcze.

Obecnie brak na stanie

DEZOSAN WIGOR to skuteczny preparat do suchej dezynfekcji o bardzo szerokim spektrum działania, który gwarantuje wysoką skuteczność i długotrwałą dezynfekcję obiektów...

Obecnie brak na stanie
40,82 zł

Ex-bacteria to szybka i skuteczna dezynfekcja wzbogacona o środki nawilżające skórę, dzięki czemu nie wysusza skóry. Preparat zarejestrowany w Ministerstwie Zdrowia.

Obecnie brak na stanie