Rabaty:

przy zakupie powyżej 200,00 zł - 2%
przy zakupie powyżej 500,00 zł - 3%
przy zakupie powyżej 1000,00 zł - 5%


» przeczytaj wszystkie opinie

Marki

Dezynfekcja dla zwierząt

Aktywne filtry

DEZOSAN WIGOR to skuteczny preparat do suchej dezynfekcji o bardzo szerokim spektrum działania, który gwarantuje wysoką skuteczność i długotrwałą dezynfekcję obiektów...

NAJSKUTECZNIEJSZY PREPARAT DO SUCHEJ DEZYNFEKCJI,ODKAŻANIA, OSUSZANIA I SANITYZAJCI

Obecnie brak na stanie

Innowacyjny i opatentowany preparat do suchej dezynfekcji pomieszczeń gospodarskich o właściwościach bakteriobójczych i drożdżakobójczych.

Obecnie brak na stanie

Preparat Much-ex OKS przeznaczony jest do zwalczania much w oborach, kurnikach, szambach i wysypiskach śmieci.

Obecnie brak na stanie

Celem dezynfekcji jest zniszczenie drobnoustrojów z przedmiotów, obiektów, powierzchni użytkowych, jak również zapobieganie ich rozprzestrzenianiu i przeciwdziałanie zakażeniu.
Powszechnie stosowane środki do dezynfekcji w hodowli zwierząt, magazynach i miejscach publicznych to takie produkty, które wykazują dużą skuteczność. Są to nowoczesne, specjalistyczne środki chemiczne, które z powodzeniem zwalczają groźne dla środowiska bakterie, wirusy oraz grzyby. Charakteryzują się szerokim zakresem działania. Ważny jest jednak odpowiedni dobór preparatów oraz staranne ich zastosowanie zgodnie z zaleceniami producenta. Wybierając środek do dezynfekcji należy wziąć pod uwagę rodzaj obiektu, zakres działania, a także toksyczność preparatu na ludzi i zwierzęta. Nie wszystkie specyfiki dostępne na rynku będą mieć zastosowanie w każdej sytuacji. Aby środek działał musi zawierać właściwą substancję czynną oraz odpowiednie stężenie. Im wyższe stężenie tym proces przebiegnie szybciej.   
Preparaty wykorzystywane w suchej dezynfekcji często można wykorzystywać w obecności zwierząt i pozwalają na bieżąco redukować ilość drobnoustrojów. Zwykle mają niższe stężenie amoniaku.
Gdzie można nabyć środki do dezynfekcji w hodowli zwierząt, magazynach i miejscach publicznych?
Tego rodzaju produkty są dostępne w formie sprzedaży online. Zamówienie można zrealizować poprzez sklep internetowy. Szeroka gama preparatów, jak również przystępne ceny, umożliwiają znalezienie odpowiedniego produktu do własnych potrzeb.