.

Ariovital Biotyna i Cynk 250ml

Ariovital Biotyna i Cynk 250ml

(0 opinii)

ArioVital Preparat na skórę i sierść

12,02 zł

(12,02 zł szt.)

Brutto
Ilość Obecnie brak na stanie

Preparat witaminowo-mineralny w płynie z biotyną i cynkiem. Regularne podawanie suplementu zapewnia idealną kondycję sierści wszystkich ras psów o długim włosie. Doskonale poprawia pigmentację skóry i włosa.

 

Doskonałym wskaźnikiem stanu zdrowia psa jest wygląd jego skóry i sierści –dotyczy to przede wszystkim psów hodowlanych i wystawowych, ale także i psów domowych, których włos jest jedyna ochroną przed niesprzyjającymi warunkami środowiska i klimatu. U psów karmionych naturalnie oraz u psów wystawowych najczęstszym brakiem żywieniowym jest niedostatek cynku i witaminy H, co natychmiast odbija się na kondycji sierści. Dlatego właśnie TROUW NUTRITION, pod nadzorem lekarzy weterynarii, opracowało preparat uzupełniający owe niedobory, zawierający cynk w idealnie przyswajalnej formie chelatów oraz stosunkowo dużą ilość trudno dostępnej w naturze witaminy H (biotyny), mającej zasadnicze znaczenie dla gęstości i jakości włosa psa.

 

Ze względu na trudności w należytym dawkowaniu proszku czy tabletek preparat opracowany został w łatwej w podawaniu i smacznej formie płynnej, dodawanej do codziennych posiłków zwierzęcia. Wysoka koncentracja substancji czynnych sprawia, że preparat działa błyskawicznie, także u psów, gdzie stan skóry i włosa rozstrzyga o wyglądzie zwierzęcia – znaczącą poprawę widać już po 10 dniach stosowania. Regularne podawanie suplementu zapewnia idealną kondycję sierści wszystkich ras psów o długim włosie ( yorki, owczarki), poprawiając długość, sprężystość i kolor szaty zwierzęcia.

 

Skład: (w 1litrze preparatu)

objętość

 

Dawkowanie dzienne:

czynna biologicznie witamina H (biotyna)

51408mcg

 

2,5ml na 10kg wagi zwierzęcia dziennie, wraz z posiłkiem. Po czterech tygodniach regularnego podawania należy zrobić co najmniej dwutygodniowa przerwę w kuracji.

 

cynk (postać związków chelatynowych)

36720mg

 

 

Zalety:

·          Poprawia kondycję skóry i sierści

·          przyspiesza wymianę okrywy włosowej

·          wzmacnia i poprawia wygląd włosa


Wskazany szczególnie w okresach sezonowej wymiany sierści, w okresach rekonwalescencji, przy odchowie szczeniąt, w okresie wystaw i pokazów.

 

Ze względu na skoordynowane działanie cynku ( wysokoprzyswajalne chelaty cynku) i witaminy H (biotyny) skutecznie pomaga w przypadkach:

·         łojotoku,

·         wypadania włosów,

·         przesuszenia skóry,

·         matowości sierści,

·         łuskowatości naskórka

·         łamliwości pazurów.

 

11200485
2020-07-01

Arkusz danych

Model (Vendero)
Trownutrition

Szczegółowe referencje

Nowy produkt

Promocje

Obecnie brak produktów.

R

Produkty powiązane

Rozumiemy, że Twoje zwierzęta są czymś więcej niż tylko zwierzętami, są rodziną.