.

TUF TUF puszka Kawałki Mięsne Z Drobiem 1250 gram

TUF TUF puszka Kawałki Mięsne Z Drobiem 1250 gram

(0 opinii)

Karma Mokra TUF TUF - Kawałki Mięsne Z Drobiem Dla Psa 1250 gr

6,99 zł

(6,99 zł szt.)

Brutto
Ilość

TUF TUF puszka Kawałki Mięsne Z Drobiem 1250 gram

Mięsne kawałki w sosie z drobiem TufTuf
to wyjątkowa karma dla Twojego psa, która zapewni mu nie tylko wyśmienity smak, ale także wartości odżywcze, których potrzebuje. Ta pełnoporcjowa karma została stworzona specjalnie dla dorosłych psów, aby zapewnić im zdrową i zrównoważoną dietę.
Soczyste kawałki drobiu zanurzone w aromatycznym sosie to prawdziwa uczta dla podniebienia Twojego psa. Dodatkowo, ten smakowity posiłek dostarcza niezbędne składniki odżywcze, takie jak białko i tłuszcze, które pomagają w utrzymaniu zdrowej kondycji mięśniowej i energetycznego trybu życia Twojego pupila. Co więcej, kawałki mięsne w sosie z drobiem TufTuf jest źródłem cennych składników, cynk i witaminy z grupy A, D i E, które są istotne dla zdrowia psa.
Dlaczego warto wybrać mięsne kawałki z drobiem TufTuf?
•  Wspieranie zdrowia serca
Mięso drobiowe jest niskotłuszczowe i zawiera mniej cholesterolu w porównaniu do niektórych innych źródeł białka. Dlatego podawanie psu kawałków w sosie z drobiem może pomóc w utrzymaniu zdrowego układu sercowo-naczyniowego i zapobieganiu problemom związanym z nadwagą.
•  Łatwa przyswajalność
Kawałki drobiowe są łatwostrawne i dobrze tolerowane przez większość psów. Ich delikatna konsystencja i wysoka jakość sprawiają, że są dobrze przyswajane przez organizm psa, co pozwala mu czerpać maksimum korzyści z dostarczanych składników odżywczych.
•  Smakowa uczta
Kawałki drobiowe w aromatycznym sosie stanowią wyjątkową ucztę dla podniebienia Twojego pupila. Ich soczystość i intensywny smak sprawiają, że stają się ulubionym przysmakiem psa. Podawanie mu tak smacznych posiłków przyczynia się do zwiększenia jego apetytu i satysfakcji z jedzenia.
SKŁAD:
Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% drób), zboża, substancje mineralne, cukry
SKŁAD ANALITYCZNY:
Wilgotność : 81.5%
Białko surowe : 7%
Tłuszcz surowy : 4%
Popiół surowy : 3%
Włókno surowe : 0.25%

TUF PUSZ 1250G DROB
64 Przedmioty
2023-12-09

Arkusz danych

Model (Vendero)
BULT

Szczegółowe referencje

Nowy produkt

Promocje

Obecnie brak produktów.

R

Produkty powiązane

Rozumiemy, że Twoje zwierzęta są czymś więcej niż tylko zwierzętami, są rodziną.